O NÁS

Jsme RETEX, akciová společnost. 

Jsme český výrobce netkaných textilií nejvyšší kvality, a to s tradicí již od roku 1950. Celé naše produktové portfolio je založeno na spojení dlouholetých zkušeností s nejnovějšími technologiemi. Naše produkty jsou používány v širokém spektru oborů a činností, a to jak v České republice, tak i v zahraničí.

Prioritami jsou pro nás etika, korektnost a tradiční hodnoty. Jsme soukromá obchodní společnost orientovaná na zisk, avšak zároveň jsme si vědomi toho, že těch nejlepších obchodních výsledků nelze dosáhnout bez základního stavebního kamene naší činnosti, kterým je vždy člověk. Obchodní partner. Spotřebitel. Zaměstnanec. Soused. Lidský zdroj stojí na počátku i na konci.

Společně s důrazem na nejvyšší možné kvalitativní a užitné parametry našich netkaných textilií jsou pro nás klíčové zejména také zásady udržitelného rozvoje, ohleduplnost k životnímu prostředí a společenská odpovědnost.

Jsme vždy připraveni vyhovět specifickým představám i unikátním požadavkům našich stávajících i budoucích klientů. Nabízíme komplexní produktová řešení, od vývoje až po logistiku. Jsme inovativní, efektivní, spolehliví.

Naše produkty jsou vyráběny nejen z primárních surovin, ale z velké části také z recyklovaných materiálů. Recyklace odpovídajícího odpadu je nedílnou součástí našeho výrobního procesu; provádíme ji na vlastní recyklační lince v jednom z našich provozů. Opakovaně úspěšně procházíme zákaznickými audity našich odběratelů.

Naší vizí je vytváření vysokých hodnot pro naše zákazníky, zaměstnance i akcionáře. Naší vizí je stabilita, perspektiva a úspěch všech, koho se týká naše činnost.

Jsme RETEX, akciová společnost.

Naše společnost je certifikována podle následujících norem:

 

• ISO 9001
• ISO 14001
• ISO 50001
• ISO/TS 16949

 

Veškeré informace o hydroakumulační desce AQUADESK a informace o možné spolupráci
na dalším vývoji tohoto materiálu jsou dostupné ve společnosti RETEX a.s.Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu

 

 

SENIZOL