Naším posláním je vytvářet udržitelné a inovativní produkty z recyklovaného textilu, abychom pomohli šetřit naši planetu.

Jsme RETEX! Technologická společnost s širokým záběrem produkce. O naše výrobky je zájem jak u nás, tak ve světě. Zasahujeme jimi do mnoha perspektivních průmyslových odvětví.

Výrobky RETEXu vycházejí z principů zelené a bezodpadové ekonomiky. Drtivá většina našich materiálů je z recyklovaných materiálů – odpadům tak dáváme další život.

Víme, že pouze prostřednictvím šikovných a motivovaných zaměstnanců můžeme naši společnost úspěšně rozvíjet. Zaměstnancům pomáháme rozvíjet jejich talent, odborné schopnosti a snažíme se naplnit jejich představy o zaměstnání.

Intenzivně vnímáme požadavky zákazníků na kvalitu výrobků, termíny či cenu. Zároveň je pro nás zásadní důraz na bezpečnost a ochranu životního prostředí i úsporu energie. Pro naplnění všech těchto požadavků byl v RETEXU zaveden integrovaný systém řízení.

Jsme aktivním členem profesních organizací, účastníme se řady veletrhů a oborových akcí. Budujeme tak dlouhodobé vztahy se zákazníky, výzkumnými ústavy, vysokými školami i státní správou.

RETEX a.s.

U nádraží 894
67201   Moravský Krumlov
Česká republika

+420 515 209 511

CERTIFIKACE

Výrobky pravidelně testujeme jak u nás, tak i v nezávislých laboratořích. Kvalitu našich materiálů rovněž zajišťuje vyspělý systém kontrol. Systém řízení jakosti je v RETEXu certifikován podle norem
ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, ISO 45001, ISO 50001, OEKO – TEX Standard 100 a IRIS Certification® Conformity assessment:2020 and based on ISO/TS 22163:2017
Naše textilie také úspěšně procházejí řadou zákaznických auditů.