Stavebnictví

Zde nabízíme inovativní textilie pro zelené střechy, které umí vázat obrovské množství vody, a také materiály vhodné například pro výstavbu komunikací, koridorů, letišť, tunelů, ale i pro bytové a rodinné domy.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTOVÉ ŘADY

ZELENÉ STŘECHY

ZELENÉ STŘECHY

Přinášíme komplexní řešení pro zelené a modré střechy. Naše materiály jsou oblíbené pro schopnost dlouhodobě udržet obrovské množství vláhy, vysokou užitnou hodnotu, rychlou návratnost či ohleduplnost k životnímu prostředí. Jsou vyrobené z recyklovaných materiálů bez chemických přísad.

IZOLACE

INSULATION

Naše vyspělé akustické a tepelně izolační materiály mají vynikající parametry. Produkty splňují nejvyšší standardy kvality a mají jedinečné vlastnosti, díky kterým jsou vhodné do moderních vlaků či tramvají ale také do myček, praček, sušiček a dalších výrobků.

TECHNICKÉ TEXTILIE

TECHNICKÉ TEXTILIE

Vysoká přidaná hodnota – ta charakterizuje technické textilie RETEXu. Naše výrobky tak najdou uplatnění díky svým mimořádným vlastnostem ve stavebnictví, nábytkářství, obuvnictví, v obalovém průmyslu, ale třeba i ve zdravotnickém či obranném průmyslu.

GEOTEXTILIE

GEOTEXTILES

Na trh přinášíme řadu kvalitních geotextilií. Ty nacházejí uplatnění například při rekonstrukcích silnic a dálnic, železničních koridorů, letišť, tunelů, zakládání staveb, sanaci skládek, ale také při průmyslové výstavbě či při renovacích a stavbách rodinných i bytových domů.

CERTIFIKACE

Výrobky pravidelně testujeme jak u nás, tak i v nezávislých laboratořích. Kvalitu našich materiálů rovněž zajišťuje vyspělý systém kontrol. Systém řízení jakosti je v RETEXu certifikován podle norem
ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, ISO 45001, ISO 50001, OEKO – TEX Standard 100 a IRIS Certification® Conformity assessment:2020 and based on ISO/TS 22163:2017
Naše textilie také úspěšně procházejí řadou zákaznických auditů.