Nábytkářství

Kvalitní a trvanlivé potahy jsou základem každého gauče, pohovky či židle. Nábytkářům nabízíme ty nejkvalitnější materiály, díky jejichž odolnosti je nábytek skutečně dlouhověký!

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTOVÉ ŘADY

IZOLACE

INSULATION

Naše vyspělé akustické a tepelně izolační materiály mají vynikající parametry. Produkty splňují nejvyšší standardy kvality a mají jedinečné vlastnosti, díky kterým jsou vhodné do moderních vlaků či tramvají ale také do myček, praček, sušiček a dalších výrobků.

TECHNICKÉ TEXTILIE

TECHNICKÉ TEXTILIE

Vysoká přidaná hodnota – ta charakterizuje technické textilie RETEXu. Naše výrobky tak najdou uplatnění díky svým mimořádným vlastnostem ve stavebnictví, nábytkářství, obuvnictví, v obalovém průmyslu, ale třeba i ve zdravotnickém či obranném průmyslu.

AUTOMOTIVE

AUTOMOTIVE

Jsme tradičním výrobcem netkaných textilií pro tuto oblast. Jedinečná kombinace výrobních technologií nám umožňuje vyvíjet a vyrábět materiály se širokou škálou mechanických či chemických povrchových úprav, které výrazně zvyšují užitnou hodnotu finálních produktů.

CERTIFIKACE

Výrobky pravidelně testujeme jak u nás, tak i v nezávislých laboratořích. Kvalitu našich materiálů rovněž zajišťuje vyspělý systém kontrol. Systém řízení jakosti je v RETEXu certifikován podle norem
ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, ISO 45001, ISO 50001, OEKO – TEX Standard 100 a IRIS Certification® Conformity assessment:2020 and based on ISO/TS 22163:2017
Naše textilie také úspěšně procházejí řadou zákaznických auditů.