KDO JSME

RETEX a.s

Jsme moderní a dynamická společnost. Tradiční český výrobce netkaných textilií nejvyšší kvality, a to již od roku 1950. Celé naše produktové portfolio je založeno na spojení dlouholetých zkušeností s nejnovějšími technologiemi. 

Společně s důrazem na nejvyšší možné kvalitativní a užitné parametry našich výrobků jsou pro nás klíčové také zásady udržitelného rozvoje, ohleduplnost k životnímu prostředí a společenská odpovědnost.

Jsme RETEX, akciová společnost.

PRODUKTY

Naše produkty putují do komponentů automobilového průmyslu, např. do BMW, Škody, Porsche a dalších. Naší specializací jsou však i produkty, využívané ve stavebnictví, například společnostmi Skanska, OHL ŽS. Vyrábíme také komponenty do bílé techniky. Jsme pyšní na výrobu „zelených střech“, které vyrábíme z 90% recyklovaného materiálu a jsou maximálně ohleduplné k ochraně životního prostředí.

Volkswagen
koda transportation
fipon
KIRCHNER
nissan
BB Com Florcom 200x150px
Skoda
ohl
porsche
ISOVLAS
Hyundai-logo-silver-2560x1440
DEK stavebniny
Audi
greiner purtec
toyota

CO JE NAŠÍ VIZÍ?

Jsme stabilní a prosperující česká textilní společnost s tradicí od roku 1950. Naším cílem jsou kvalitní a k životnímu prostředí šetrné výrobky. Přinášíme na trh inovativní řešení pro stávající i nová odvětví. Využíváme moderní technologie, umožňující bezpečné a efektivní výrobní procesy. Tím dosahujeme udržitelného ekonomického růstu.

Jsme spolehlivým obchodním partnerem a zodpovědným zaměstnavatelem. Zvyšujeme odbornost našich zaměstnanců a umožňujeme profesní růst. Zaměstnanci s dlouholetou praxí předávají své zkušenosti novým zaměstnancům. Tvoříme spolu přátelský a profesionální tým.

PROČ PRÁVĚ RETEX?

Patříme mezi největší, významné a stabilní zaměstnavatele v regionu. Klademe důraz na spokojenost našich zaměstnanců a kvalitní přípravu pro výkon přidělené práce. Nabízíme získání nových znalostí a zkušeností v oblastech výrobní sféry, logistiky, systémů kvality, vývoje anebo obchodu. Každého nováčka připravíme, aby mohl být úspěšným na své pozici.

STAVÍME NA LIDECH.

Víme, že pouze prostřednictvím šikovných a motivovaných zaměstnanců můžeme naši společnost úspěšně rozvíjet. Zaměstnancům pomáháme rozvíjet jejich talent, odborné schopnosti a snažíme se naplnit jejich představy o zaměstnání.

Lidé_Bezpečnost
90-DSC_6451

UMÍME PŘEDAT ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI.

Nabízíme efektivní zaškolení, a to nejen při adaptaci v novém pracovním prostředí. Neustále školíme na našich pracovištích i v průběhu zaměstnání. Zaměstnanci mají možnost a jsou podporováni v kariérním růstu. Šikovný zaměstnanec se může ucházet o vyšší pozici a zajímavější práci v rámci interního výběrového řízení.

Napište nám, jakou práci hledáte

Nebo nám napište, jakou pozici hledáte, ať se vám případně můžeme ozvat, jestli se pozice otevře.
Kontakt:*
Max. file size: 5 MB.
Ke zprávě můžete přiložit vaše CV
GDPR*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.