ZELENÉ STŘECHY

Přinášíme komplexní řešení pro zelené střechy. Naše materiály jsou oblíbené pro schopnost dlouhodobě udržet obrovské množství vláhy, vysokou užitnou hodnotu, rychlou návratnost či ohleduplnost k životnímu prostředí. Jsou vyrobené z recyklovaných materiálů bez chemických přísad.

PŘÍKLAD POUŽITÍ MATERIÁLŮ VE SKLADBĚ STANDARD

Skladba určená pro obytné domy a terénní stavby. Svojí skladbou odpovídá podmínkám pro přidělení dotace v rámci programu "Nová zelená úsporám".

PŘÍKLAD POUŽITÍ MATERIÁLŮ VE SKLADBĚ LIGHT

Skladba určená pro velké plochy střech průmyslových hal, administrativních celků a občanských staveb. Svým složením a nízkou hmotností je určená pro dřevostavby, rekonstrukce a stavby s požadovaným nízkým zatížením střechy.

NAŠE MATERIÁLY URČENÉ PRO POUŽITÍ V ZELENÝCH STŘECHÁCH

Máte další dotazy? Napište nám!

Kontakt:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

CERTIFIKACE

Výrobky pravidelně testujeme jak u nás, tak i v nezávislých laboratořích. Kvalitu našich materiálů rovněž zajišťuje vyspělý systém kontrol. Systém řízení jakosti je v RETEXu certifikován podle norem
ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, ISO 45001, ISO 50001, OEKO – TEX Standard 100 a IRIS Certification® Conformity assessment:2020 and based on ISO/TS 22163:2017
Naše textilie také úspěšně procházejí řadou zákaznických auditů.