Jsme moderní a dynamická firma se zaměřením na vývoj a výrobu netkaných textilií. Naše produkty jsou určeny zejména pro výrobu komponent pro automobilový průmysl a stavebnictví. 

RETEX a.s. je certifikován podle norem ISO 9001:2016, ISO 14001:2016, IATF 1694, ISO 45001:2018 a ISO 50001:2012 a úspěšně prochází zákaznickými audity. Export tvoří více jak 50% obratu, zboží vyvážíme převážně pro klienty v Evropě, ale také do zámoří. 

Díky spojení moderních technologií a více jak 65letých zkušeností poskytujeme našim partnerům kvalitní výrobky a servis.

VÝROBKY

Naše výrobky nachází uplatnění v celé řadě odvětví. Klíčové jsou pro nás dodávky do sektoru „automotive“, který patří k nejnáročnějším z hlediska požadavků na dlouhodobou spolehlivost, kvalitu, úzké tolerance, flexibilitu při reagování na požadavky zákazníka  a neakceptování odchylek. Vysoký standard z produkce pro „automotive“ uplatňujeme i pro ostatní výrobky pro segment stavebnictví, výroby nábytku i pro další aplikace.

RYCHLÁ FAKTA

  • RETEX je akciová společnost s neobchodovatelnými akciemi a s českým kapitálem. 
  • Máme více jak 65 let zkušeností. 
  • Založeno 1950, od roku 1958 pod jménem RETEX. 
  • Obrat 0,5 mld Kč/rok, investice za posledních 5 let přes 300 mil Kč. 
  • Zákazníky jsou významní dodavatelé komponent pro automobilový průmysl a velké a střední stavební firmy z ČR. 
  • Vystavujeme na veletrhu TECHTEXTIL, Frankfurt nad Mohanem.

Patříme mezi preferované dodavatele. Naším cílem je neustálé zdokonalování procesů, zvyšování kvality a hledání úspor.  Pravidelně investujeme do nových výrobních linek a do zvyšování kvalifikace pracovníků, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout ještě lepší výrobky a služby. Důsledně uplatňujeme zásady šetrného přístupu k životnímu prostředí.

 

POLITIKA KVALITY, ENVIRONMENTU, HOSPODAŘENÍ S ENERGIÍ a BOZP