Nabídka zaměstnání

Jsme moderní a dynamická firma s dlouholetou tradicí. Zaměřujeme se na vývoj a výrobu netkaných textilií. Naše produkty jsou určeny zejména pro výrobu komponentů pro automobilový průmysl (např. značek Škoda, BMW, Porsche,….),  stavebnictví (Skanska, OHL ŽS,…) a bílou techniku (např. značek Bosch,…)

Jsme významným zaměstnavatelem v regionu, svým zaměstnancům zabezpečujeme dlouhodobou pracovní perspektivu, možnost zvyšování kvalifikace a řadu dalších zaměstnaneckých výhod. Pro zabezpečení dalšího růstu společnosti nepřetržitě hledáme profesně zdatné a motivované zaměstnance.

Těšíme se na vaše strukturované životopisy, které můžete kdykoliv posílat běžnou nebo elektronickou poštou na naše personální oddělení:

Andrea Lančová – personální oddělení

t: +420 515 209 563
m: +420 727 925 310

e-mail: lancova@retex.cz

Žádáme Vás o zaslání životopisu společně s referencemi Vaší praxe a s motivačním dopisem.

Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE:

Do našeho rozšiřujícího se týmu skladníků rádi přivítáme nové kolegy.

  • Na začátku nepotřebujete nic umět.
  • Čeká Vás i ruční manipulace s materiálem, jste připraveni?
  • Práce v třísměnném nebo nepřetržitém provoze je pro Vás výhodou?

Výsledkem Vaší práce bude přehledný sklad a kvalitní nakládka kamionů.

Co Vás čeká :

  • příjem a výdej materiálu ze skladu
  • strojová i ruční manipulace s materiálem
  • invertarizace zásob

Co od Vás očekáváme?

  • znalosti na úrovni výučního listu
  • manipulační zručnost
  • základní znalost práce na PC

Výhodou je :

  • praxe na VZV, platné oprávnění k řízení VZV
  • znalost práce se čtečkou
  • řidičské oprávnění sk. C + E

Co Vám za Vaši dobrou práci Vám nabízíme?

  • Získáte jistotu ve stabilní firmě, která si váží dobrých a loajálních pracovníků.
  • Na začátku Vás čeká řádné zaškolení.
  • Za dobré výsledky získáte lepší odměnu, je to ve Vašich rukách.
  • Zajistíme zdarma odborná školení potřebná k výkonu vaší práce : průkaz na VZV, jeřábnický a vazačský průkaz a jiné.

Co je u nás samozřejmostí :

  • pravidelná mzda od 21 000,- do 25 000,- Kč/měs. + odměny, prémie (postupné navyšování mzdy)
  • práce ve stabilní firmě
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • pracovní oděvy
  • zaměstnanecké benefity : 20 + 5 dní dovolené navíc, závodní stravování, stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • náborový příspěvek 10 000,- Kč

Přijďte se k nám podívat, rádi Vás provedeme našimi sklady, ukážeme pracoviště a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Pro více informací volejte tel. číslo 727 925 310 p. Lančová.

Nástup dle dohody. Nejlépe Mor. Krumlov a okolí.

Přivítáme do našeho týmu člověka, který chce svým pracovním nasazením ovlivňovat výši své mzdy.

  • Jste manuálně zručný/á?

Co vás čeká?

  • práce v 2-3 členném kolektivu
  • obsluha výrobní linky na výrobu netkaných textilií
  • plnění pokynů vedoucího linky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnou?

  • Stanete se součástí stabilní společnosti, která si váží dobrých a loajálních pracovníků.
  • Na začátku Vás čeká řádné zaškolení a seznámení s celým provozem.
  • Pokud nám dokážete, že na to máte a budou za Vámi vidět výsledky, máte možnost dalšího profesního rozvoje.
  • Zajistíme zdarma odborná školení potřebná k výkonu vaší práce : průkaz na VZV, jeřábnický a vazačský průkaz a jiné.

  • pravidelná mzda od 20 000,- Kč do 25 000,- Kč + odměny, prémie (postupné navyšování mzdy)
  • zaměstnanecké benefity : 20 + 5 dní dovolené navíc, závodní stravování, stravenky v hodnotě 100,- Kč,
  • náborový příspěvek 10 000,- Kč.

Přijďte se k nám podívat a my Vás rádi provedeme našim provozem a zodpovíme veškeré dotazy.

Pro více informací volejte tel. číslo 727 925 310 p. Lančová.

  • Dokážete od lidí získat plně vykonanou práci?

  • Máte zkušenosti s vedením lidí?

Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak čtěte dále.

Co Vás čeká?

  • vedení 2-3 členného týmu
  • spolupráce s technology a kvalitou
  • zodpovědnost za správné seřízení výrobní linky

K zvládnutí této pozice bezesporu potřebujete:

  • znalosti na úrovni maturitního vzdělání
  • znalost práce na PC
  • organizační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout :

  • Na začátku Vás řádně zaškolíme a seznámíme s celým provozem.
  • Vše Vás naučíme.
  • Budete klíčovou osobou, jak pro vedení, tak pro Vaše podřízené.
  • Práci ve stabilní firmě, na kterou se můžete spolehnout.
  • Vážíme si dobrých a loajálních pracovníků.
  • Za dobré výsledky získáte lepší odměnu (pravidelné navyšování mzdy), je to ve Vašich rukách.
  • Zajistíme zdarma odborná školení potřebná k výkonu vaší práce : průkaz na VZV, jeřábnický a vazačský průkaz a jiné.

Co je u nás samozřejmostí?

  • pravidelná mzda od 27 000, Kč po zaučení až 40 000,- Kč + odměny, prémie (postupné navyšování mzdy)
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního růst
  • zaměstnanecké benefity : 20 + 5 dní dovolené navíc, závodní   stravování, stravenky v hodnotě 100,-Kč

Přijďte se k nám podívat a my Vás rádi provedeme našim provozem a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Pro více informací volejte na tel. číslo 727 925 310 p. Lančová.

Nástup dle dohody. Nejlépe Mor. Krumlov a okolí