Nabídka zaměstnání

RETEX je významný zaměstnavatel v regionu, svým zaměstnancům zabezpečuje dlouhodobou pracovní perspektivu, možnost zvyšování kvalifikace a řadu zaměstnaneckých výhod. Pro zabezpečení dalšího růstu společnosti nepřetržitě hledáme profesně zdatné a motivované zaměstnance.

Těšíme se na vaše strukturované životopisy, které můžete kdykoliv posílat běžnou nebo elektronickou poštou na naše personální oddělení:

Andrea Lančová – personální oddělení

t: +420 515 209 563
m: +420 727 925 310

e-mail: lancova@retex.cz

Žádáme Vás o zaslání životopisu společně s referencemi Vaší praxe a s motivačním dopisem.

Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE:

Náplň práce:

  • Objednávání dopravy
  • Příprava dodacích listů a dokumentace k zásilkám
  • Fakturace zboží
  • Spolupráce s celním jednatelstvím
  • Vytváření reportů
  • Příprava nakládkových plánům, koordinace nakládek přímo ve skladu

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • Znalost práce na PC : MS Office, Outlook, Excel, popř. Helios
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Praxi v oboru dopravy a spedice
  • Schopnost efektivně a rychle řešit problémy
  • Flexibilita, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, prosperující firmy
  • Zajímavé platové ohodnocení, odměny, prémie
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • 20+5 dní dovolené navíc
  • Závodní stravování, stravenky v hodnotě 100,- Kč

Co bude náplní Vaší práce:

  • Příjem  a výdej materiálu ze skladu
  • Strojová i ruční manipulace s materiálem
  • Inventarizace zásob

Co od Vás očekáváme:

  • Znalosti na úrovni výučního listu
  • Základní znalost práce na PC
  • Manipulační zručnost
  • Chuť pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provoze
  • Vše ostatní vás rádi naučíme

Výhodou je:

  • Praxe na VZV, platné oprávnění k řízení VZV
  • Znalost práce se čtečkou
  • Řidičské oprávnění sk. C+E

Co Vám za Vaši dobře odvedenou práci nabízíme:

  • Pravidelnou mzdu, odměny, prémie
  • Práci ve stabilní firmě
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Pracovní oděvy
  • Zaměstnanecké benefity : 20+5 dní dovolené navíc, závodní stravování, stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Náborový příspěvek 10 000,- Kč

Co vás čeká:

  • Vytváření technologických postupů pro ověřování výroby
    nových druhů technických textilií (můžete růst s firmou)
  • Spolupráce s vývojovým oddělením na nových projektech
  • Spolupráce s vedoucím linky a technikem kvality při
    řešení neshod (budete pevným bodem pro ostatní a tím
    správným odborníkem)
  • Přebírání a udržování výrobní dokumentace
  • Zodpovědnost za dodržování výkonnostních norem

K této práci potřebujete:

  • Vzdělání na úrovni SŠ nebo VŠ textilního nebo
    technického zaměření
  • Znalost práce na PC : MS office, Qutlook, Excel, popř.
    Helios
  • Znalost AJ nebo NJ
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Výhodou je orientace v normách ISO
  • Chuť dělat svou práci naplno

Co u nás získáte:

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Dobré mzdové ohodnocení, odměny, prémie
  • Zaměstnanecké benefity: 25 dní dovolené, závodní stravování, stravenky v hodnotě 100,- Kč

Své životopisy spolu s motivačním dopisem posílejte nejpozději do 31. 7. 2020.

Požadujeme:

  • Zručnost, pečlivost a  zodpovědnost
  • Chuť pracovat v třísměnném nebo v nepřetržitém provoze

Nabízíme:

  • Perspektivu
  • Dobré mzdové ohodnocení
  • Možnost vzdělávání

Požadujeme:

  • Maturitu ( popř. výuční list)
  • Znalost práce na PC
  • Schopnost vedení týmu
  • Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, ochotu vzdělávat se

Nabízíme:

  • Zaměstnanecké benefity: 25 dní dovolené, závodní stravování, stravenky hodnotě 100,- Kč