Nabídka zaměstnání

RETEX je významný zaměstnavatel v regionu, svým zaměstnancům zabezpečuje dlouhodobou pracovní perspektivu, možnost zvyšování kvalifikace a řadu zaměstnaneckých výhod. Pro zabezpečení dalšího růstu společnosti nepřetržitě hledáme profesně zdatné a motivované zaměstnance.

Těšíme se na vaše strukturované životopisy, které můžete kdykoliv posílat běžnou nebo elektronickou poštou na naše personální oddělení:

Andrea Lančová – personální oddělení

t: +420 515 209 563
m: +420 727 925 310

e-mail: lancova@retex.cz

Žádáme Vás o zaslání životopisu společně s referencemi Vaší praxe a s motivačním dopisem.

Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE:

Náplň práce:

  • Peče o stávající zákazníky a aktivní získávání nových zákazníků
  • Reprezentace společnosti na veletrzích, konferencích a výstavách
  • Přijímání poptávek a zpracovávání cenových nabídek

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost netkaných textilií a jejich aplikací výhodou
  • Zkušenosti s prací v obchodním oddělení minimálně 2 roky
  • Obchodní talent, schopnost komunikovat se zákazníky, silnou osobnost odolnou vůči stresu, flexibilitu, orientaci na výsledek a iniciativu
  • Výborná znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost práce na PC: MS Office (Excel, Outlook a Word), zkušenosti s programem Helios výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké benefity: 25 dní dovolené, závodní stravování, stravenky hodnotě 100,- Kč

  • Výdej a příjem materiálu na sklad
  • Přeprava materiálu ruční i strojová
  • Nakládání a vykládání kamionů

Požadujeme:

  • Znalosti na úrovni výučního listu
  • Manipulační zručnost
  • Chuť pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Výhodou je :

  • Oprávnění k řízení VZV
  • Znalost práce se čtečkou
  • Řidičský průkaz skupiny C a E

Nabízíme:

  • Perspektivu
  • Práci ve stabilní firmě
  • Dobré mzdové ohodnocení, odměny, prémie
  • Zaměstnanecké benefity: 25 dní dovolené, závodní stravování, stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Náborový příspěvek 10 000,- Kč

Požadujeme:

  • Základní znalost práce na PC
  • Zručnost, pečlivost a  zodpovědnost
  • Chuť pracovat v třísměnném nebo v nepřetržitém provoze

Nabízíme:

  • Dobré mzdové ohodnocení
  • Možnost vzdělávání

Požadujeme:

  • Maturitu ( popř. výuční list)
  • Znalost práce na PC
  • Schopnost vedení týmu
  • Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, ochotu vzdělávat se