Nabídka zaměstnání

JSME RETEX, a.s.
Jsme moderní a dynamická společnost. Tradiční český výrobce netkaných textilií nejvyšší kvality, a to již od roku 1950. Celé naše produktové portfolio je založeno na spojení dlouholetých zkušeností s nejnovějšími technologiemi.
Společně s důrazem na nejvyšší možné kvalitativní a užitné parametry našich výrobků jsou pro nás klíčové také zásady udržitelného rozvoje, ohleduplnost k životnímu prostředí a společenská odpovědnost.

PRODUKTY
Naše produkty putují do komponentů automobilového průmyslu, např. do BMW, Škody, Porsche a dalších. Naší specializací jsou však i produkty, využívané ve stavebnictví, například společnostmi Skanska, OHL ŽS. Vyrábíme také komponenty do bílé techniky. Jsme pyšní na výrobu zelených střech, které vyrábíme z 90% recyklovaného materiálu a jsou maximálně ohleduplné k ochraně životního prostředí.

STAVÍME NA LIDECH
Víme, že pouze prostřednictvím šikovných a motivovaných zaměstnanců můžeme naši společnost úspěšně rozvíjet. Zaměstnancům pomáháme rozvíjet jejich talent, odborné schopnosti a snažíme se naplnit jejich představy o zaměstnání.

Andrea Lančová – personální oddělení

t: +420 515 209 563
m: +420 727 925 310

e-mail:kariera@retex.cz

Žádáme Vás o zaslání životopisu společně s motivačním dopisem.

Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE:

Co vás čeká?

  • zámečnické práce spojené s údržbou strojních zařízení a budov
  • různorodá práce na jednoduchých obráběcích strojích
  • spolupráce na realizaci investičních akcí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • vzdělání technického směru (automechanik, opravář strojů, zámečník)
  • orientaci v technické dokumentaci
  • ŘP sk. „B“
  • základní znalost práce na PC

Vaší výhodou je:

  • znalost práce na obráběcích strojích
  • platný průkaz na VZV, příp. svářečský průkaz

Co vám můžeme nabídnout?

  • práci v jednosměnném provoze
  • práci ve stabilní firmě s dlouhodobou perspektivou
  • partu skvělých kolegů, kteří táhnou za jede provaz
  • zajistíme odborná školení a přeškolení potřebná k výkonu vaší práce

Co je u nás samozřejmostí?

  • pravidelná mzda od 138 Kč/hod. + odměny, prémie (postupné navyšování mzdy)
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
  • zaměstnanecké benefity : 25 dní dovolené, závodní stravování, stravenky v hodnotě 100 Kč a další výhody

PROČ PRÁVĚ RETEX?

Patříme mezi největší, významné a stabilní zaměstnavatele v regionu. Klademe důraz na spokojenost našich zaměstnanců a kvalitní přípravu pro výkon přidělené práce. Nabízíme získání nových znalostí a zkušeností v oblastech výrobní sféry, logistiky, systémů kvality, vývoje anebo obchodu. Každého nováčka připravíme, aby mohl být úspěšným na své pozici.

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na email : kariera@retex.cz. Rádi vás přivítáme na osobním pohovoru.

  • budete přijímat poptávky
  • zpracovávat cenové nabídky
  • komunikovat se zákazníky
  • spoluzodpovídat za dosažení obchodních výsledků
  • připravovat podklady pro obchodní zástupce

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook popř. Helios
  • znalost min. jednoho světového jazyka na komunikativní úrovni – AJ/NJ
  • praxi na obdobné pozici optimálně 2 roky
  • flexibilitu, odolnost vůči stresu

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zajímavé mzdové ohodnocení s bonusy vázanými na osobní výkon, obrat a zisk společnosti
  • zázemí stabilní firmy, která si váží dobrých a loajálních pracovníků
  • možnost dalšího vzdělávání v jazykových kurzech a na odborných školeních
  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování, stravenky v hodnotě 100,- Kč.

Své životopisy spolu s motivačním dopisem posílejte na email: kariera@retex.cz. Rádi vás přivítáme na osobním pohovoru.

  • práce v 2-3 členném kolektivu
  • obsluha výrobní linky na výrobu netkaných textilií
  • plnění pokynů vedoucího linky

  • znalosti na úrovni výučního listu
  • manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnou?

  • stanete se součástí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • na začátku vás čeká řádné zaškolení a seznámení s celým provozem a procesem výroby
  • partu skvělých kolegů, se kterými vás bude práce bavit
  • pokud nám dokážete, že na to máte a budou za vámi vidět výsledky, máte možnost dalšího profesního rozvoje
  • za dobré výsledky získáte lepší odměnu, je to ve vašich rukou
  • zajistíme odborná školení potřebná k výkonu vaší práce : průkaz na VZV, jeřábnický a vazačský průkaz a jiné

  • pravidelná mzda  + odměny, prémie (postupné navyšování mzdy)
  • pracovní oděvy
  • zaměstnanecké benefity : 25 dní dovolené, závodní stravování, stravenky v hodnotě 100 Kč a další výhody.

Přijďte se k nám podívat a my Vás rádi provedeme našim provozem a zodpovíme veškeré dotazy.

Co vás na této pozici čeká?

  • kvantitativní příjem a výdej materiálu, polotovarů, surovin, hotových výrobků,
  • manipulace materiálu – ručně i strojově,
  • vykládka a nakládka kamionů,
  • navážení a vyvážení materiálu z výrobních linek,
  • inventarizace zásob.

Co od vás očekáváme?

  • ochotu učit se,
  • zkušenosti s obsluhou VZV vítány, platné oprávnění výhodou,
  • ŘP sk. B (podmínkou – kvůli požadavku legislativy VZV oprávnění),
  • základní znalost práce na PC, znalost práce se čtečkou,
  • týmová spolupráce.

Co vám nabízíme?

  • získáte jistotu ve stabilní a perspektivní firmě s dlouhodobou perspektivou,
  • partu pohodových kolegů, se kterými vás bude práce bavit,
  • možnost profesního rozvoje a růstu,
  • zajistíme odborná školení potřebná k výkonu vaší práce : průkaz na VZV, jeřábnický a vazačský průkaz a jiné,
  • zajímavé finanční ohodnocení, přesčasy placené dle legislativy
  • 25 dnů dovolené, stravenky ve výši 100 Kč, atd…
  • pracovní úvazek 37,5 hod./týdně

Přijďte se k nám podívat, rádi vás provedeme našimi sklady, ukážeme pracoviště a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete svůj životopis. Rádi vás přivítáme na osobním pohovoru.