KARIÉRA

VÍME, ŽE POUZE PROSTŘEDNICTVÍM ŠIKOVNÝCH A MOTIVOVANÝCH ZAMĚSTNANCŮ MŮŽEME NAŠI SPOLEČNOST ÚSPĚŠNĚ ROZVÍJET. ZAMĚSTNANCŮM POMÁHÁME ROZVÍJET JEJICH TALENT, ODBORNÉ SCHOPNOSTI A SNAŽÍME SE NAPLNIT JEJICH PŘEDSTAVY O ZAMĚSTNÁNÍ.

JSME RETEX, a.s.

Jsme moderní a dynamická společnost. Tradiční český výrobce netkaných textilií nejvyšší kvality, a to již od roku 1950. Celé naše produktové portfolio je založeno na spojení dlouholetých zkušeností s nejnovějšími technologiemi.
Společně s důrazem na nejvyšší možné kvalitativní a užitné parametry našich výrobků jsou pro nás klíčové také zásady udržitelného rozvoje, ohleduplnost k životnímu prostředí a společenská odpovědnost.

0%

NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ TVRDÍ, ŽE JE PRÁCE BAVÍ

0%

ZAMĚSTNANCŮ CÍTÍ JISTOTU ZAMĚSTNÁNÍ

0%

POMÁHÁ NOVÉMU ČLENU TÝMU PŘI ADAPTACI

PRODUKTY

Naše produkty putují do komponentů automobilového průmyslu, např. do BMW, Škody, Porsche a dalších. Naší specializací jsou však i produkty, využívané ve stavebnictví, například společnostmi Skanska, OHL ŽS. Vyrábíme také komponenty do bílé techniky. Jsme pyšní na výrobu zelených střech, které vyrábíme z 90% recyklovaného materiálu a jsou maximálně ohleduplné k ochraně životního prostředí.

Napište nám, jakou práci hledáte

Nebo nám napište, jakou pozici hledáte, ať se vám případně můžeme ozvat, jestli se pozice otevře.
Kontakt:*
Max. file size: 5 MB.
Ke zprávě můžete přiložit vaše CV
GDPR*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.