Děláme auta příjemnější

Výrobky z našich netkaných textilií slouží jako dekorové a pohledové díly, akustická nebo antivibrační izolace v interiéru i exteriéru vozidel. Díky vysoké kvalitě zaručujeme dlouhou životnost. Našimi zákazníky jsou významné české a zahraniční firmy z TIER 1.

Vyrábíme zejména z polyesteru, polypropylenu, bavlny a jejich směsí, výrobky vyrobené technologií vpichováním nebo airlaid upravujeme a zušlechťujeme řadou dalších operací, jako jsou:

velurování,

postřihování,

impregnace,

práškování,

nanášení hotmeltu,

vysekávání a formátování.

Více produktů

KVALITA

Patříme mezi vyhledávané dodavatele pro vysokou kvalitu výrobků a servisu, získáváme od zákazníků pravidelně řadu ocenění za spolehlivost. Jsme certifikovaní podle norem ISO 9001:2009, ISO 14001:2005 a ISO/TS 16949:2009, naše výrobní procesy podporujeme analýzami ve vlastní laboratoři. Speciální testy zajišťujeme v mezinárodně akreditovaných laboratořích..

Naše společnost čerpá finanční příspěvek v rámci projektu „Postřihování velurovaných vpichovaných textilií“ (Reg. číslo: CZ.01.2.06/0.0/0.0/15_038/0006516), který je spolufinancován z EU, konkrétně z programu Technologie (OPPIK). Hlavním cílem projektu je nákup a instalace nové technologické linky na postřihování velurovaných vpichovaných textilií. Jedná se o nové zařízení, které zlepší vzhled vyráběných velurovaných vpichovaných textilií a umožní a.s. RETEX rozšířit dodávky i pro výrobu luxusních automobilů.