Děláme auta příjemnější

Jsem tradiční výrobce netkaných textilií pro automotive. S našimi netkanými textiliemi se můžete setkat v automobilech významných značek, jako jsou VW, ŠKODA, KIA, SUZUKI, a další. Našimi zákazníky jsou významné české a zahraniční firmy z TIER 1.

 

Výrobky z našich textilií se používají jako:

INTERIÉROVÉ DEKORATIVNÍ KOBERCE

POHLEDOVÉ KOBERCE ZAVAZADLOVÉ ČÁSTI

INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ IZOLACE

 

K výrobě našich netkaných textilií používáme syntetická a přírodní vlákna, jako jsou např.:

Polyesterová vlákna – PES

Polypropylenová vlákna – PP

Směsi syntetických a přírodních vláken

Recyklovaná vlákna – přírodní a syntetická

 

Výrobky vyrobené technologií vpichováním nebo airlaiy upravujeme a zušlechťujeme řadou dalších operací, jako jsou např.::

IMPREGNACE

VELUROVÁNÍ

POSTŘIH

VYSEKÁVÁNÍ

FORMÁTOVÁNÍ

 

Více produktů

KVALITA

Patříme mezi vyhledávané dodavatele pro vysokou kvalitu výrobků a servisu, získáváme od zákazníků pravidelně řadu ocenění za spolehlivost. Jsme certifikovaní podle norem ISO 9001:2016, ISO 14000:2016, IATF 16949, ISO 45001:2018 a ISO 50001: 2011, naše výrobní procesy podporujeme analýzami ve vlastní laboratoři. Speciální testy zajišťujeme v mezinárodně akreditovaných laboratořích..

Naše společnost čerpá finanční příspěvek v rámci projektu „Postřihování velurovaných vpichovaných textilií“ (Reg. číslo: CZ.01.2.06/0.0/0.0/15_038/0006516), který je spolufinancován z EU, konkrétně z programu Technologie (OPPIK). Hlavním cílem projektu je nákup a instalace nové technologické linky na postřihování velurovaných vpichovaných textilií. Jedná se o nové zařízení, které zlepší vzhled vyráběných velurovaných vpichovaných textilií a umožní a.s. RETEX rozšířit dodávky i pro výrobu luxusních automobilů.